http://www.flickr.com/photos/asjake/114168332/
Send via SMS
lilled(beez)2

jaanuar 04, 2007

My new craft books

Kõigepealt, head uut aastat kõigile!

Teisipäeval lisandus minu riiulile neli uut raamatut. Suured tänud Jutupaunale, kes viitsis ühistellimust korraldada. Üldiselt olen kõikide raamatutega väga rahul, kuid raamat Shawls and Scarves oleks võinud sisaldada natukenegi huvitavamaid ja moodsamaid töid. Paljud sallid, rätikud sobiksid rohkem vanematele inimestele ja endale kandmiseks ei teeks. Aint kui emale või vanaemale :) . Väga lahedad raamatud on aga Nicky Epstein's Knitted Flowers ja Wrap Style. Nüüd tahaks lisaks viimasele tellida ka Scarf Style. Tundub, et on ka huvitav. Wrap Style sisaldab minu jaoks väga mitmeid toredaid asju ja seal on palju palju, mida kooks. Ja A-Z of Bead Embroidery on selline ilus raamat nagu ka selle seeria teisedki. See on selline minulik, romantiliste ja rikkalike tikanditega, ühesõnaga väga inspireeriv. See oli selline lühike arvamus minu uutest raamatutest ja ehk on kellegile abiks raamatute valimisel.First, I wish you all a happy new year!

On tuesday I added on my shelf four new books. Many thanks to
Jutupaun who organised the collective order. Generally I am very happy about all my books but I hoped that the book Shawls and Scarves would have more interesting patterns. It consists of projects that I think never will use for myself. The shawls and scarves from this book fits more for my mother or grandmother :) . Great books are Nicky Epstein's Knitted Flowers and Wrap Style. Besides the last one now I am also interested in Scarf Style. It seems also interesting. In Wrap Style there are a lot of good patterns to do. And the book A-Z of Bead Embroidery is as beautiful as the other similar A-Z books. Its with very romantic and stunning projects with step-by-step photographs, very inspiring. It was my short view on my new books. Maybe it will be useful for someone.

Sildid:

1 Comments:

Anonymous Secret Pal said...

Nice books...thanks for the review. I do have the Knitted Flowers book and love it, too. I also have Scarf Styles and would recommend it...it has a lot of great scarf patterns.

5:14 PM  

Postita kommentaar

<< Home