http://www.flickr.com/photos/asjake/114168332/
Send via SMS
lilled(beez)2

august 05, 2006

Riga and Jurmala

Ise olen Riias ja Jurmalas käinud väga palju kordi ja kuna ma need kaks linna tunnen väga hästi, korraldasin oma emale, õele ja ta tütrele ekskursiooni. Lätimaal viibisime kokku kolm päeva ja sellest oli täiesti piisav, et korralikult tutvuda sealse elu ja kultuuriga. Ööbisime kaks ööd hotellis Saulite, mida julgen teistelegi soovitada. Loomulikult käisime ka Lidos, kus kulus meil tervelt pool päeva. Ise ka aru ei saanud kui õhtu juba käes oli ja hämaraks hakkas minema. Aga kõhud said täis ja paljudel teistel eestlastel ka, sest neid oli seal üllatavalt palju.
Pettusin natuke vaid Burda poes, sest seekord polnud sealt midagi uut osta.
I have been in Riga and Jurmala for a many times and I know a lot about these two towns. So I organised an excursion to my mother, sister and sister's daughter. We were in Latvia for a three days and it was enough to see its life and culture. We lived in hotel Saulite and I dare to recomment it to the others. And ofcourse we were also in Lido where we spent a half day. There was very great.
I was little bit disappointed because I couldn't buy nothing new from Burda shop.
Posted by Picasa

Sildid:

4 Comments:

Blogger Krista said...

Hei, olen Riiga sattunud ühe korra (omal käel) ja sellest kohast täitsa vaimustuses. Kui varakult te Saulitesse kohad broneerisite? See ju kesklinnas ja vähemalt varem oli hästi odavate hindadega koht. Tundub, et populaarne.
Muide, mis aadressil see Burda pood asus?

12:36 PM  
Blogger Asja said...

Saulitesse tegin broneeringu paar päeva varem...aga hoiatan, et see on nüüd läinud kallimaks (kauplesin 50 lati peale, varem oli 7-12 latti), kuna tehti väga suur remont. Asukoht aga super. Burda pood asub väga lähedal sellele hotellile Čeka 25 oli aadress vist.

3:24 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Mida see Burda pood endast üldse kujutab?

10:37 AM  
Blogger Asja said...

Seal müüakse väga palju (ka aegunud) käsitööajakirju, (Burda, Anna, Verena), lõikelehti, kangaid. Minu meelest oli paar aastat tagasi poe valik huvitavam.

11:20 AM  

Postita kommentaar

<< Home