http://www.flickr.com/photos/asjake/114168332/
Send via SMS
lilled(beez)2

august 30, 2006

Brüssel
Eelmisel nädalal viibisin siis Euroopa pealinnas. Pea on siiamaani täis erinevaid emotsioone ... ja kui hea on ikka olla kodus, Tallinnas, Eestis. Kahjuks, nagu ka eelmisel aastal Amsterdamis, ei näinud ma ka Brüsselis ühtegi lõngapoodi :( Kaupluseid, mis aga müüvad pitse (Belgia on tuntud oma pitside poolest), oli tõeliselt palju. Imestama pani ainult pitside hinnad, mis olid imelikult odavavõitu ( siin juures ma mõtlen tõesti käsitsi valmistatud niplispitsi, mitte masinpitsi). Mulle tundus, et Euroopas hinnatakse sellist peent käsitööd kõrgelt.
Ma arvan, et kui mul õnnestub kunagi ka Brügges ära käia, mis on niplispitsi tõeline linn ja näen ka väikelinna elu, siis mu arvamus Belgiast muutub kõvasti.

Last week I was in the capital of EU. My head is still full of different emotions ... and how good is to be at home. Unfortunately, I didn't see eny yarn shop in Brüssel like in Amsterdam last year. :( But there were many laceshops (Belgium is famous for it's laces). I think that the prices for the real handmade lace were little bit low. I thought that this kind of handwork is more expensive in Europe.
I hope that in the future I can also visit Brügge, which is the real bobbin lace town in Belgium.
Posted by Picasa

Sildid: